Galeria eurobag eurobag na allegro
O EurobagWysylkaRegulaminKontakt

Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Eurobag.pl

Dariusz Śreniawski

40-596 Katowice ul. W.Pola 25

tel. 603-280-969 , fax 32 25 25 185 , e-mail dariusz@sreniawski.pl

Numer konta bankowego:

88 1050 1214 1000 0022 4633 0829

 

  

   

 

O firmie

    Firma EUROBAG.PL rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i od tego momentu zajmuje się produkcją worków szkolnych. Na początku produkty nasze były wytwarzane z gotowych tkanin wykonanych w firmach tekstylnych. W dniu dzisiejszym prowadzimy rownież import tkanin z Korei a w Polsce uszlachetniamy je specjalnymi żywicami i impregnatami tak aby były wodoszczelne. W ten sposób podnosimy ich jakość.

1994-Pierwszy raz nasza firma prezentuje swoje wyroby na Międzynarodowych Targach Katowickich .W tym czasie odnieśliśmy pierwszy poważny sukces handlowy.Firma nawiązała kontakty handlowe z największymi firmami w Polsce a współpracę pielęgnujemy do dnia dzisiejszego.

Rok 1999 poświęciliśmy na wdrożenie nowej technologi zdobienia tkanin.Pod koniec tego roku złożyliśmy wniosek o uzyskanie patentu na projekt wynalazczy pt. Sposób wykonania nadruków odblaskowych.Zgłoszenia dokonał Dariusz Śreniawski a projekt ten został oznaczony numerem patentu P336176

W roku 2000 nasz firma wykupiła licencję na nadruki postaci Looney Tunes (Królik Bugs, Tweety, Struś Pędziwiatr itp).
Jest to jedyna licencja w Polsce na worki szkolne. Produkty nasze były testowane w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Droga akceptacji jakości nadruków była bardzo długa, ale pozwoliła na osiągnięcie najwyższej jakości nadruków. Worki te są sztandarowym produktem firmy.

Na początku 2006 roku wygasła licencja Looney Tunes i rozpoczęliśmy produkcję FOTO WORKÓW SZKOLNYCH. Są to worki produkowane tylko na indywidualne zamówienia. Jesteśmy w stanie umieścić na naszym najnowszym produkcie nadruk o jakości fotograficznej. Według naszych informacji są to jedyne tego typu worki w Polsce i poza granicami kraju. Do nadruków używamy oryginalnych farb importowanych z Włoch, bowiem tam właśnie narodziła się metoda termosublimacji. Najważniejsze jest jednak to, iż worek ten nie wyróżnia się jedynie walorami estetycznymi, ale to, że poprawi bezpieczeństwo Twojego dziecka w drodze do szkoły i ze szkoły. Po lewej i prawej stronie zdjęcia umieszczonego na worku znajdują się paski odblaskowe posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Pod zamkiem błyskawicznym wszyliśmy wypustkę, również odblaskową. Worek został tak zaprojektowany, aby w jak największym stopniu pomógł uchronić dziecko przed nieporządanymi sytuacjami. Bezpieczeństwo to nasz priorytet!

Naszymi atutami są: wdrażanie najnowszych technologii, nowoczesny park maszynowy, perfekcja wykonania produktu, powtarzalność sztuki, terminowość dostaw i wiele innych, o których przekonacie się Państwo zamawiając w naszej firmie najwyższej jakości produkty.

W roku 2007 postanowiliśmy rozpocząć produkcję foto worków w nieco zmienionej wersji na masową skalę.Doświadczenie nabyte w ciągu tego roku umożliwiło nam uzyskać wysoką jakość towaru i dostosować cenę do potrzeb rynku.Jednocześnie zdecydowaliśmy iż nasz towar zasługuje na odpowiednią ekspozycję dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty stojaki ekspozycyjne,które dodawane są do zakupionego towaru.

Mamy nadzieję że nasza wytężona praca przyniesie pozytywne efekty i przyciągnie nowych kontrahentów.

Rok 2008 rozpoczynamy bardzo energicznie. W styczniu tego roku zaprezentujemy naszą ofertę na największych w Europie targach papierniczych Paperworld 2008 we Frankfurcie.Zaprezentowanie naszych produktów na tak prestiżowych targach umożliwiło nam na pozyskanie nowych zagranicznych klientów i rozpoczeliśmy export  na większą skalę niż do tej pory.Dobra jakość produktów,elastyczność,sumienność i terminowość dostaw utwierdziła naszych odbiorców iż firma EUROBAG.PL jest wiarygodnym dostawcą.

Początek roku 2009 był pełen pesymizmu.Sytuacja gospodarcza USA i Europy była bardzo niepokojąca.Już w styczniu byliśmy przekonani iż kryzys dotknie polskie przedsiębiorstwa.Entuzjazmu nie było wsród naszych polskich kontrahentów.Z wielką niecierpliwością czekaliśmy na sezon szkolny 2009.Udowodnione jest, że nic tak nie pobudza aktywności gospodarczej, jak słowo kryzys..W lutym 2009 rozpoczeliśmy zupełnie nową produkcję .Produkcja ta pozwoliła nam przejść do sezonu szkolnego z w miare dobrą kondycją.W kwietniu zaczeli się odzywać nasi odbiorcy zagraniczni.Na ten czas nasza oferta była dla nich bardzo atrakcyjna ze wzgledu na wysoki kurs euro i to umożliwiło nam na podtrzymanie produkcji na zadawalającym poziomie.

W Rok 2010 wchodzimy z pelnym optymizmem.Nowe zadania ,nowe pomysły   .