REGULAMIN


PRZYJMOWANIE ZAMÓWIEŃ

Przyjmowanie zamówień drogą elektroniczną odbywa się automatycznie i potwierdzane jest także tą samą drogą automatycznie przez dział sprzedaży EUROBAG. Podstawowym warunkiem realizacji zamówienia jest prawidłowe wypełnienie formularza udostępnionego podczas procedury rejestracji. Wypełnienie i przesłanie przez Klienta formularza zamówienia stanowi złożenie EUROBAG.PL. oferty zakupu w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

Złożeniem zamówienia każdy Klient potwierdza zaznajomienie się z warunkami Regulaminu i ich akceptacją.

Zakupów mogą dokonywać osoby fizyczne oraz podmioty prowadzące działalność gospodarczą , które utworzyły konto Klienta. Utworzenie i posiadanie konta jest bezpłatne.

ANULOWANIE ZAMÓWIENIA

Możliwe jest anulowanie niezrealizowanego zamówienia. W tym celu należy wysłać odpowiednią informację na adres Dariusz@Sreniawski.pl w ciągu  jednego dnia 

Zamówienie może być anulowane natychmiast po złożeniu zamówienia.

Nie odebranie przesyłki z winy zamawiającego pociaga za sobą obciążenie kosztami przesyłki zamawiającego (w obydwie strony). W takich przypadkach zamawiający zostanie obciążony w/w kosztami.

CENY

Ceny towarów prezentowanych na stronie EUROBAG są cenami brutto (wraz z podatkiem VAT) wyrażonymi w polskich złotych.

INFORMACJE O TOWARACH

Zamieszczone na stronie Eurobag nie stanowią oferty w rozumieniu Kodeksu Cywilnego.

SPOSOBY PŁATNOŚCI

Klient posiada prawo wyboru sposobu dostawy oraz metody płatności, zgodnie ze wskazówkami przedstawionymi w formularzu zamówienia. Wszystkie formy płatności przedstawiamy poniżej:

a) płatność z góry (przelew) - wykonują Państwo przelew na konto bankowe (ING)

 Dariusz Śreniawski 88 1050 1214 1000 0022 4633 0829

W tytule przelewu proszę wpisać Nazwę firmy oraz ID zamówienia.

b) płatność przy odbiorze (za pobraniem) - opłata za towar jest pobierana przy odbiorze paczki

KOSZTY PRZESYŁEK

W zależności od ciężaru przesyłki.
PRAWO WŁASNOŚCI

Zastrzegamy, że wszystkie towary zakupione w naszej firmie do momentu pełnej zapłaty są własnością firmy i zastrzegamy jednocześnie, że nie wyrażamy zgody na odstępowanie ich osobom trzecim.

EUROBAG nie ponosi odpowiedzialności za brak możliwości zrealizowania zamówienia z przyczyn niezależnych od siebie. W przypadku braku możliwości zrealizowania zamówienia niezwłocznie poinformuje o tym Klienta.

EUROBAG dołoży wszelkich starań aby oferta cenowa prezentowana na stronach sklepu była aktualna, a prezentowane towary były dostępne.

W sprawach nieuregulowanych powyższym Regulaminem zastosowanie mają odpowiednie przepisy Kodeksu Cywilnego i inne powszechnie obowiązujące przepisy prawa.

ZWROT TOWARU

Zakupiony towar można zwrócić w terminie 10 dni od daty dostarczenia bez podania przyczyny, jednak pod warunkiem, że produkt nie był używany ani nie został w żaden sposób zniszczony. W tym celu należy skontaktować się z nami. Towar powinien być zwrócony w tym samym opakowaniu. Koszty i ryzyko zwrotnego przesłania towaru ponosi Klient. Przesyłek nie opłaconych nie przyjmujemy.

DANE OSOBOWE

Na naszych stronach nie publikujemy żadnych Spisów Klientów, nie udostępniamy i tym bardziej nie sprzedajemy ich danych komukolwiek. Każdy nasz Klient samodzielnie i suwerennie decyduje komu, w jakiej formie i które swoje dane udostępnia.