Kategorie

Producenci

eBiuletyn-Newsletter

Eurobag.pl

Dariusz Śreniawski

40-596 Katowice ul. W.Pola 25

tel. 603-280-969 , fax 32 25 25 185 , e-mail dariusz@sreniawski.pl

Numer konta bankowego:

88 1050 1214 1000 0022 4633 0829

 

 

 

  

   

 

O firmie

  Początek naszej działalności datujemy na rok 1989 Jako19-to letni chłopak zarejestrowałem firmę pod nazwą Szycie siate. Produkcja znajdowała się w piwnicy u mojej mamy. Rozpocząłem produkcję toreb na zakupy. Kupowałem wtedy tkaninę w sklepie i szyłem z tego torby na zakupy . nadmienię iż nie jestem z zawodu krawcem lecz samoukiem. maszyna do szycia była po mamie i oczywiście napędzana energią nożną , czyli poprostu napęd był nożny bez prądu. Uszyłem kilka sztuk i wyruszyłem autobusem aby zbierać zamówienia. Pierwszą moją klientką była bardzo fajna pani która miała swoje stoisko pasmanteryjne na targowisku w Ligocie . zamówienie złożyła wtedy ustnie na 10 toreb na zakupy. Byłem tak dumny i szczęśliwy że od razu zabrałem się za produkcję . Okazało się że mam materiału tylko na 7 sztuk. Uszyłem te 7 sztuk i poszedłem pieszo zrealizować zamówienia na targ. Mój pierwszy kontrachent czyli Pani z pasmanteri widząc że mam tylko 7 sztuk miło się uśmiechnęła i powiedziała abym się nie martwi bo to są dopiero początki :) Odeprała pierwszą partię i zapłaciła gotówką . To były pierwsze pieniądze zarobione w biznesie . Odtąd Pani z Targowiska była moją stałą klientką. Niebawem przyszło pierwsze bankruddztwo. Były to ostatnie lata socjalizmu i w sklepach nie było ciągłych dostaw tkanin . Codziennie wypatrywałem nowej dostawy i nic. Pewnego dnia a była to zima przyszła dostawa materiału do sklepu ale tylko bardzo , bardzo żółtego koloru , więc pomyślałem na bezrybiu i rak ryba . Kupiłem piękny żółty materiał i zabrałem się do produkcji. Niestety okazało się że owszem chcą klienci odemnie kupić torby ale w żadnym wypatku w kolorze żółtym . I tak zostałem z uszytymi torbami i zerową sprzedażą. Oczywiście zbankrutowałem.  MDA ( Monika , Dariusz i syn Adrian )

 Firma EUROBAG.PL rozpoczęła swoją działalność w 1993 roku i od tego momentu zajmuje się produkcją worków szkolnych. Na początku produkty nasze były wytwarzane z gotowych tkanin wykonanych w firmach tekstylnych. W dniu dzisiejszym prowadzimy rownież import tkanin z Korei a w Polsce uszlachetniamy je specjalnymi żywicami i impregnatami tak aby były wodoszczelne. W ten sposób podnosimy ich jakość.

1994-Pierwszy raz nasza firma prezentuje swoje wyroby na Międzynarodowych Targach Katowickich .W tym czasie odnieśliśmy pierwszy poważny sukces handlowy.Firma nawiązała kontakty handlowe z największymi firmami w Polsce a współpracę pielęgnujemy do dnia dzisiejszego.

Rok 1999 poświęciliśmy na wdrożenie nowej technologi zdobienia tkanin.Pod koniec tego roku złożyliśmy wniosek o uzyskanie patentu na projekt wynalazczy pt. Sposób wykonania nadruków odblaskowych.Zgłoszenia dokonał Dariusz Śreniawski a projekt ten został oznaczony numerem patentu P336176

W roku 2000 nasz firma wykupiła licencję na nadruki postaci Looney Tunes (Królik Bugs, Tweety, Struś Pędziwiatr itp).
Jest to jedyna licencja w Polsce na worki szkolne. Produkty nasze były testowane w Stanach Zjednoczonych i Szwecji. Droga akceptacji jakości nadruków była bardzo długa, ale pozwoliła na osiągnięcie najwyższej jakości nadruków. Worki te są sztandarowym produktem firmy.

Na początku 2006 roku wygasła licencja Looney Tunes i rozpoczęliśmy produkcję FOTO WORKÓW SZKOLNYCH. Są to worki produkowane tylko na indywidualne zamówienia. Jesteśmy w stanie umieścić na naszym najnowszym produkcie nadruk o jakości fotograficznej. Według naszych informacji są to jedyne tego typu worki w Polsce i poza granicami kraju. Do nadruków używamy oryginalnych farb importowanych z Włoch, bowiem tam właśnie narodziła się metoda termosublimacji. Najważniejsze jest jednak to, iż worek ten nie wyróżnia się jedynie walorami estetycznymi, ale to, że poprawi bezpieczeństwo Twojego dziecka w drodze do szkoły i ze szkoły. Po lewej i prawej stronie zdjęcia umieszczonego na worku znajdują się paski odblaskowe posiadające certyfikaty bezpieczeństwa. Pod zamkiem błyskawicznym wszyliśmy wypustkę, również odblaskową. Worek został tak zaprojektowany, aby w jak największym stopniu pomógł uchronić dziecko przed nieporządanymi sytuacjami. Bezpieczeństwo to nasz priorytet!

Naszymi atutami są: wdrażanie najnowszych technologii, nowoczesny park maszynowy, perfekcja wykonania produktu, powtarzalność sztuki, terminowość dostaw i wiele innych, o których przekonacie się Państwo zamawiając w naszej firmie najwyższej jakości produkty.

W roku 2007 postanowiliśmy rozpocząć produkcję foto worków w nieco zmienionej wersji na masową skalę.Doświadczenie nabyte w ciągu tego roku umożliwiło nam uzyskać wysoką jakość towaru i dostosować cenę do potrzeb rynku.Jednocześnie zdecydowaliśmy iż nasz towar zasługuje na odpowiednią ekspozycję dlatego też wprowadziliśmy do naszej oferty stojaki ekspozycyjne,które dodawane są do zakupionego towaru.

Mamy nadzieję że nasza wytężona praca przyniesie pozytywne efekty i przyciągnie nowych kontrahentów.

Rok 2008 rozpoczynamy bardzo energicznie. W styczniu tego roku zaprezentujemy naszą ofertę na największych w Europie targach papierniczych Paperworld 2008 we Frankfurcie.Zaprezentowanie naszych produktów na tak prestiżowych targach umożliwiło nam na pozyskanie nowych zagranicznych klientów i rozpoczeliśmy export  na większą skalę niż do tej pory.Dobra jakość produktów,elastyczność,sumienność i terminowość dostaw utwierdziła naszych odbiorców iż firma EUROBAG.PL jest wiarygodnym dostawcą.

Początek roku 2009 był pełen pesymizmu.Sytuacja gospodarcza była bardzo niepokojąca.

W tym roku zakończyliśmy produkcję worków szkolnych. Dzięki tej decyzji ropoczęliśmy zupełnie nową produkcję

W Rok 2010 wchodzimy z pelnym optymizmem.Nowe zadania ,nowe pomysły. Ten rok jest rokiem przełomowym. Wprowadzamy na rynek nowy produkt pt . Osłona balkonowa Markizowa na indywidualny wymiar klienta. W tym samym roku opatentowaliśmy sposób wykonania przepięknych osłon balkonowych . Twórcą patentu jest Dariusz Śreniawski

Link do patentu

https://mojepanstwo.pl/dane/patenty/25816,oslona-balkonowa

2010 Wdrożenie nowego produktu Osłona balkonowa Markizowa na Twój indywidualny wymiar

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/177-oslona-balkonowa-markizowa-na-twoj-wymiar-oslona-na-balkon-eurobag-sreniawski-.html

2011 Wdrożenie nowego produktu pt. Osłona balkonowa, Pasy Markizowe przeplatane

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/155--pasy-markizowe-brazowe-przeplatane-oslona-balkonowa-balkon-na-twoj-wymiar.html

2012 Wdożenie nowego produktu pt. Zagiel przeciwsłoneczny Markizowy

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/170-zagiel-przeciwsloneczny-markizowy.html

2013 Wdożenie nowego produktu pt. Markiza balkonowa na wymiar

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/171-markiza-balkonowa-na-balkon-poszycie.html

2014 Wdrożenie nowego produktu pt. Zasłona Markizowa na wymiar

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/172-zaslona-markizowa-na-wymiar-balkon-tara-patio-werande-ogrodek.html

2015 Wdożenie nowego produktu pt. Pasy na pergolę przeplatane

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/173-pasy-na-pergole-markizowe-przeplatane-na-wymiar.html

2016  Wdrożenie nowego produktu pt. Zadaszenie na pergolę , pasy Markizowe

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/174-zadaszenie-na-pergole-pasy-markizowe-typu-fala-na-wymiar.html

2017 Wdrożenie nowego produktu pt. Zadaszenie Markizowe na patio werandę

https://www.oslony-balkonowe.pl/pl/175-zadaszenie-na-patio-werande-typu-fala-na-wymiar.html

2018 Prace nad nowym produktem . Niebawem informacja na ten temat

 


 


Koszyk  

Brak produktów

Dostawa 0,00 zł
Suma 0,00 zł

Realizuj zamówienie

Nowe produkty

Brak nowych produktów na tą chwilę

PayPal

Platnosci